Icon
Parhaita sisältömarkkinoinnin FIN-esimerkkejä Blogi

Parhaita sisältömarkkinoinnin FIN-esimerkkejä

16.05.2019

Suomi tunnetaan maailmalla sisältömarkkinoinnin ja natiivimainonnan supertähtenä. Tunnollinen ja usein kaiken kirjaimellisesti ottava luonteemme on mahdollistanut sekä teknisen että juridisen asiantuntijuuden yhdistettynä luoviin, kuitenkin liiketoimintaa järkevästi tukeviin, ratkaisuihin.

On siis aika nostaa omaa häntäämme, sillä kenties sisältömarkkin...

Jäsenille

Jäsenenä voit lukea artikkelin kokonaan.

Liity jäseneksi Kirjaudu sisään
blogidigimarkkinointiiabfinlandpodcastsisältömarkkinointidatajäsenetteknologiaSosiaalinen mediajäsenesittelyIAB Finlandmarko siltalaIABloginatiivimainontaDingle

22.05.2026

Jäsenesittelyssä: MARK

Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on yhteistyökumppanimme MARK, ja haastattelukysymyksiimme vastaa toimitusjohtaja Sanna Laakkio.

lue lisää

24.04.2026

Jäsenesittelyssä: Lidl Suomi

Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Lidl Suomi ja haastattelukysymyksiimme vastasi Hanna Halmela.

lue lisää

10.04.2026

Jäsenesittelyssä: Cocie AI

Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Cocie AI ja Ari Salmi

lue lisää

02.04.2026

Jäsenesittelyssä: Tuudo

Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Tuudo ja Pasi Maronen.

lue lisää