Real-Time Advertising Summit -konferenssiin jäsenalennuksella
IAB Finlandin jäsenenä saat 20 prosentin alennuksen ACIn Lontoossa järjestämästä konferenssista 9.10.11.2016. Katso tarkempi tapahtuman kuvaus täältä ja ilmoita kiinnostuksesi meille, niin saat alennuskoodin käyttöösi.
toimisto(at)iab.fi
24.04.2026
Jäsenesittelyssä: Lidl Suomi
Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Lidl Suomi ja haastattelukysymyksiimme vastasi Hanna Halmela.
lue lisää10.04.2026
Jäsenesittelyssä: Cocie AI
Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Cocie AI ja Ari Salmi
lue lisää02.04.2026
Jäsenesittelyssä: Tuudo
Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on Tuudo ja Pasi Maronen.
lue lisää20.03.2026
Jäsenesittelyssä: LM Someco
Tässä blogisarjassa tutustumme IAB Finlandin uusiin jäseniin hieman paremmin: nyt esittelyvuorossa on LM Someco ja Kati Vairinen.
lue lisää